Wideo

(Wpis jest stale aktualizowany) UWAGA! W razie problemów z odtworzeniem któregoś z filmów, proszę spróbować użyć innej przeglądarki.

Dr Anthony Fauci – lekarz odpowiedzialny za służbę zdrowia w USA – przyznaje, że szczepienia przeciw Covid zaburzają cykl menstruacyjny kobiet. Fragment programu znanego publicysty amerykańskiego Tuckera Carlsona.

źródło: Facebook


Gitarzysta Jeff Diamond opowiada o tym jak po przyjęciu szczepionki przeciw Covid doznał wielu poważnych problemów zdrowotnych a jego 8 palców zostało mu amputowanych w trakcie śpiączki, w którą zapadł w wyniku powikłania po szczepieniu..

źródło: Facebook


https://www.vaxtestimonies.org/pl/ – Projekt Świadectwa powstał, aby stworzyć platformę dla wszystkich osób, które odczuły skutki po przyjęciu szczepionek przeciwko Covid-19 i aby sprawić, że ich głosy zostaną usłyszane, ponieważ nie są słyszane w izraelskich mediach. (Napisy PL)

Cały film: https://rumble.com/vwsvp5-projekt-wiadectwa-the-testimonies-project-polish-translation.html


W jaki sposób tuszuje się w wojsku powikłania po szczepieniu? Wysyła się żołnierzy na pracę zdalną – nawet kierowców!

Źródło: https://youtu.be/PV9vvTuur6A


Skutki szaleństwa covidowego w szpitalach. Ludzie są na siłę kierowani na oddziały covidowe, bez udzielenia pomocy np. przy udarze i na siłę podłączani pod respirator.

Dwóch synów opowiada historię śmierci matki w styczniu 2022. Kobieta była niezaszczepiona, co może rzutować na sposób potraktowania jej w szpitalu.

Źródło: https://youtu.be/TYZ1YV1P16M


Współbrat ojca Rydzyka dostał zakrzepicy po szczepionce na Covid.

Źródło: TVTrwam


Wybór należy do Ciebie. Źródło: https://www.bitchute.com/video/HmAEfvse4vWd/

Jan Pospieszalski o kardynale, który doznał udaru po szczepieniu. Prawdopodobnie chodzi o kardynała Kazimierza Nycza, co można wywnioskować z artykułów poniżej…

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5OPgpT8AsfU

Poniżej zestawienie artykułów:
– 27 grudnia 2020 – deklaracja kardynała, że się zaszczepi (https://archwwa.pl/wiadomosci/kard-nycz-deklaruje-ze-zaszczepi-sie-przeciw-covid-19/)
– 6 kwietnia 2021 – informacja o jego udarze (https://kosciol.wiara.pl/doc/6806290.Kard-Nycz-mial-niewielki-udar-Ma-sie-juz-lepiej).


Poseł Maria Kurowska o małżeństwie z Jasła zmarłym po szczepieniu na Covid. (6:48 minuta filmu)

Źródło: https://youtu.be/0AGVvwKWbbY


Dr Piotr Wojciechowski mówi o kilku zgonach po szczepieniu na Covid.

Źródło: https://pl1.tv/title/dr-piotr-wojciechowski-mam-dowody-na-smierc-po-szczepionce-na-covid-19/


Robert Oleniacz, ratownik medyczny, który został zwolniony z pracy po sobotnim odważnym wystąpieniu na marszu w Lublinie wypowiedział się na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Sanitaryzmu.

Całość tutaj: Sejm.gov.pl


22 stycznia 2022 – ratownik medyczny mówi o ogromnej ilości powikłań po szczepieniach.

Źródło: https://twitter.com/PanasiukPiotr/status/1484897707659571200?s=20


“Dziś przyjąłem drugą dawkę szczepionki.”
“Weź swoją szczepionkę głupi chłopcze.”

Źródło: TikTok.


Dziecko – akcja ratunkowa po szczepieniu.

Źródło: Twitter.


Hiszpania – zaszczepiony chłopiec – reakcja zaraz po wyjściu z punktu szczepień.

Źródło: Facebook.


Dr Piotr Rubas tłumaczy poglądowo dlaczego po przyjęciu preparatu umierają nagle młodzi, wysportowani ludzie.

Źródło: Twitter.


Szokująca relacja pacjenta oddziału covidowego (a dokładniej części na 3 piętrze specjalnie odseparowanej dla niezaszczepionych). Sposób traktowania uwłaczający godności ludzkiej!!

Źródło: https://vk.com/video494641408_456239175


TO WAŻNE!!! ZOBACZ KONIECZNIE!!!
POLSKIE NAPISY


Dr. Vladimir Zelenko, lekarz prezydenta Donalda Trumpa i innych vipów, zeznaje przed sądem rabinicznym m.in. o powikłaniach po szczepieniu przeciw Covid19 (od 4:50).

“Co do dzieci, jedynym powodem, dla którego byś chciał zaszczepić dziecko, to taki, że wyznajesz składanie ofiar z dzieci.”


Jego rodzice zmarli krótko po szczepieniu.

Źródło: Facebook


OSTRZEŻENIE DLA MŁODYCH LUDZI!!

Dr n. med. Dorota Sienkiewicz, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, apeluje do młodych ludzi i dzieci w sprawie ich szczepienia p. Covid19

Źródło: Twitter.


Zrozpaczeni rodzice mówią o śmierci swoich dzieci (cz. 1). POLSKIE NAPISY.

Źródło: RUMBLE


Zrozpaczeni rodzice mówią o śmierci swoich dzieci (cz. 2). POLSKIE NAPISY.

Źródło: RUMBLE


Włochy. Marsz ludzi, którym zmarł ktoś bliski po szczepieniu.

Źródło: Twitter.


Jego rodzice zmarli kilka dni po szczepieniu. Źródło: https://rumble.com/vp1a9b-rodzice-zmarli-po-przyjciu-eliksiru.html?mref=6zof&mc=dgip3&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Mejkpis&ep=2


Doktor Katarzyna Bross-Walderdorff o tym, że część dawek to placebo. Wynika to z obserwacji lekarzy wykonujących szczepienia.


Zeznanie w rodziców 32-letniego żołnierza, który po szczepieniu dostał martwicy jelit.
Całość tutaj: https://youtu.be/SRCeUsBLcTw


Stracił nogę krótko po szczepieniu. Druga noga też jest zagrożona amputacją. Źródło: https://youtu.be/UWkEAJwMdKw

Źródło: znalezione na Twitterze


Znalezione na Twitterze.

Źródło: znalezione na Facebooku.


Pani doktor o poważnych powikłaniach po szczepieniu i braku pomocy oraz o tym, że system służby zdrowia w Polsce nie chce pomagać ludziom z powikłaniami poszczepiennych. Źródło:https://youtu.be/Uzr3UHsLR04

Nauczycielka ucierpiała po szczepieniu. Źródło i cały wywiad: https://pl1.tv/title/szokujacy-wywiad-nauczycielka-ucierpiala-po-szczepieniu/

Jego mama zmarła 5 dni po szczepieniu. Cała rozmowa tutaj: https://pl1.tv/title/mama-umarla-5-dni-po-szczepiace/

“Długo myślałam czy dodać post. 1 września przyjęłam 1 dawkę Pfaizera, od tamtego czasu zaczęły się problemy. Przy wbijaniu poczułam silny ból nerwu w łokciu od tamtej pory ciągle mam problemy z lewą ręką. Bardzo boli, mrowi, drętwieje, zaczęły się też silne bóle głowy co w rezultacie14.09 zakończyło się paraliżem lewej strony i pobytem w szpitalu na neurologii 6 dni. Zrobili badania i wszystko wyszło dobrze, diagnoza migrena, miało przejść wszystko po kilku dniach. Nic nie minęło jest już ponad miesiąc, ból reki jest taki sam, doszły bóle nóg, szczególnie lewej mrowienie, drętwienie. Nie mogę chodzić za dobrze, każdy krok sprawia mi ból i trudność, przy czym mam zawroty głowy i straszne osłabienie ciała. Nie jestem w stanie prowadzić auta bo kręci się w głowie. Lekarze rozkładają ręce, odbijam się od ściany u każdego z nich. Po ciężkim wysiłku w dzień dostałam wieczorem drgawek, co widać na filmiku. Niektórzy mówili że to z moją psychiką jest coś nie tak, moja głowa ma się dobrze ale ciało już nie. Jeżeli mogłabym cofnąć czas, nigdy bym tego preparatu nie przyjęła, bo teraz zostałam sama z problemem, a lekarze umywają ręce bo podpisałam papier. Tu nie chodzi o współczucie, tylko pokazanie jak jest naprawdę, bo bardzo chce wrócić do swojego życia sprzed przyjęcia tego preparatu.”

(źródło: znalezione na Twitterze.)