O stronie

My, administratorzy tej strony, gromadziliśmy od prawie roku wpisy dot. efektów ubocznych szczepień robiąc print srceeny napotkanych komentarzy na różnych portalach informacyjnych. W mediach społecznościowych tj Twitter czy Facebook, na portalu Youtube i innych. W końcu doszliśmy do wniosku, że jest tego bardzo dużo i trzeba coś z tym zrobić. Ogromna ilość tych wpisów i ich treści są bardzo niepokojące. Można samemu zweryfikować czy tak jest, wpisując np. hasło „zmarł po szczepieniu” na Twitterze.

Wpisy, które zamieszczamy na tej stronie, to tylko niewielka garstka tego, co spotykamy na co dzień w internecie. Tworzymy ją społecznie – nie mamy dużo czasu na dodawanie nowych, napotykanych codziennie relacji.
Potwierdzeniem ich prawdziwości są dla nas relacje słyszane co i raz od ludzi, wśród których żyjemy. Np. o tym, że okolicy zmarły po szczepieniu dwie młode fryzjerki i kilka osób wśród sąsiadów. Wiemy, że są ludzie, którzy nie mają wśród zaszczepionych znajomych nikogo, kto by doświadczył jakichkolwiek negatywnych skutków po szczepieniu. Nie oznacza to jednak, że tych śmierci i poważnych problemów zdrowotnych po szczepieniach nie ma.

Można powiedzieć, że strona ta powstała jako krzyk rozpaczy tych, których nikt nie słucha. Ludzi będących w żałobie po bliskich zmarłych po szczepieniu, ludzi doświadczonych poważnymi powikłaniami, którzy są traktowani przez lekarzy jak hipochondrycy – nie znajdują pomocy, bo lekarze nie chcą mieć do czynienia z rzeczywistością powikłań poszczepiennych.

Chcemy ostrzec innych zanim podejmą decyzję. Dać do myślenia. Nie możemy dłużej przyglądać się bezczynnie temu co się dzieje.

Nie namawiamy do szczepień, nie mówimy też nikomu, żeby się nie szczepił. Pokazujemy pewien wycinek rzeczywistości, która jest takim niechcianym słoniem w pokoju – jest duży ale wszyscy udają, że go nie ma.

Administrator strony (zapraszamy do dodania komentarza na stronie zawierającej świadectwa).