Leczenie Covid-19

UWAGA!!! Najnowsze odkrycia i informacje na temat sposobów leczenia i profilaktyki Covid-19 można znaleźć na tej stronie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.


Schemat leczenia choroby Covid-19 według doktora Włodzimierza Bodnara

Dr Włodzimierz Bodnar udostępnia na stronie swojej przychodni własny schemat leczenia Covid-19 zgodnie ze swoim doświadczeniem i obserwacjami. Zachęcamy do zapoznania się z nim i wdrażania przez lekarzy w całej Polsce. Wbrew temu co głoszą media i rządzący – są leki na chorobę Covid-19.

(Warto poczytać komentarze, które znajdują się na tej stronie – już ponad 58 tysięcy(!).)


Odkrycie z września 2021 naukowców francuskich i szwajcarskich o skutecznym działaniu leku Naproxen w leczeniu choroby Covid-19. Wypowiedź dr n. med. Beaty Wrodyckiej-Żytkowskiej z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

PROTOKÓŁ PROFILAKTYKI I LECZENIA COVID-19 na podstawie doniesień naukowych przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Zebraliśmy dla Państwa stosowane w Polsce i na świecie metody profilaktyki i leczenia COVID-19 oparte na praktycznym doświadczeniu oraz na już przeprowadzonych oraz nadal trwających badaniach klinicznych.

Twierdzenie, że nie ma skutecznego leku MIJA SIĘ Z PRAWDĄ – wiemy to z naszej codziennej praktyki lekarskiej, ponieważ swoją wiedzą i doświadczeniem służymy naszym pacjentom – nie warunkując naszej pomocy okazaniem “paszportu covidowego”.

Najważniejsze jest to, by leczenie rozpocząć jak najwcześniej. A profilaktyka przeciwwirusowa ze względu na porę roku i sezon infekcyjny wzmacnia nasz układ odpornościowy w walce z tym, ale też innymi patogenami.

Poniżej w tabelach przedstawiamy zebrane przez nas metody profilatyki i wczesnego leczenia.

Oczywiście nie zastąpią one bezpośredniej porady lekarskiej, która powinna opierać się przede wszystkim na osobistym zbadaniu pacjenta.

Konieczne jest też wzmocnienie organizmu przez zdrową dietę, higieniczny sen i regularną aktywnośc fizyczną.

Jednakże w dobie braku pomocy ze strony lekarzy, z czym nagminnie mają Państwo do czynienia, a co niezmiernie nas zasmuca – dzielimy się poniższym opracowaniem.

Źródło: https://psnlin.pl/artykuly,protokol-profilaktyki-i-leczenia-covid-19-na-podstawie-doniesien-naukowych,21,154.html

Powyższy protokół leczenia do pobrania w wersji pdf: https://psnlin.pl/storage/uploads/profilaktyka-i-leczenie/protokol-covid.pdf