Adresy

UWAGA! Jeśli nie znasz języka angielskiego, zainstaluj do swojej przeglądarki wtyczkę tłumacza – da Ci to możliwość tłumaczenia treści na język polski.


Strona: www.HowBad.info daje możliwość sprawdzenia numeru partii szczepionki i ilości powikłań po szczepieniu, które zostały zgłoszone do amerykańskiej bazy powikłań poszczepiennych. Jest tam również sporo analiz i porównań. (język angielski)


Strona www.vaccinedeaths.com publikuje artykuły, najnowsze doniesienia na temat zgonów i powikłań po szczepieniach przeciw Covid-19. (j. angielski)


Vaccine Injuries (Images) – galeria zdjęć z opisami niepożądanych efektów po szczepionkach (j. angielski)


www.vaxtestimonies.org/en – izraelska strona pokazująca ludzi z powikłaniami po szczepieniach (angielski/hebrajski). UWAGA! Po kliknięciu może pokazać się informacje, że strona jest niebezpieczna – to nieprawda – można śmiało wejść!!


www.nomoresilence.world – strona zawiera nagrania wideo i zdjęcia osób poszkodowanych po szczepieniach (USA)


Świat COVID to niezależna, bezstronna organizacja non-profit. Uważamy, że media głównego nurtu nie zwracają wystarczającej uwagi na niepożądane reakcje na szczepionki COVID-19. Naszą misją jest dać głos ofiarom i osobom, które przeżyły te niepożądane reakcje. Udostępniamy naszym czytelnikom zweryfikowane historie urazów i zgonów związanych ze szczepionką. (Źródło: https://thecovidworld.com/)


Jesteśmy oficjalnym blogiem COVID Legal USA. Prawda o szczepionkach COVID i ich poważnych negatywnych skutkach jest cenzurowana w mediach mainstreamowych i społecznościowych. Dokładamy wszelkich starań, aby opisać jak najwięcej z tych historii w możliwie najbardziej obiektywny sposób. Szczepionki są główną przyczyną zbiegów okoliczności. Źródło: http://thecovidblog.com